WIN | Dare to be fabulous by Jozemiek

WIN | Dare to be fabulous by Jozemiek
Yaaay! Het is weer tijd voor een hele leuke win actie! In samenwerking met Jozemiek mag ik namelijk twee Dare to be fabulous by Jozemiek setjes verloten onder mijn volgers! Hoe leuk is dat! Je kunt kans maken op of de roze variant of de mint-groene/blauwe variant. 
De Dare to be fabulous by Jozemiek is een nieuwe lijn van Jozemiek en bevat een leuk armbandje en een paar oorbellen. De sieraden zijn handgemaakt en de oorbellen zijn nikkelvrij. Behalve de Dare to be fabulous lijn, verkoopt Jozemiek nog veel meer mooie sieraden. Zelf heb ik de wrap bracelet van Jozemiek. Ik heb hem ondertussen alweer een tijdje, maar ben er nog steeds heel blij mee!

Wil je kans maken op één van deze twee setjes? Dan moet je het volgende doen: 
  • Diolifestyle op Bloglovin volgen,  
  • Facebookpagina van Diolifestyle liken,
  • Laat dan weten welke kleur jouw voorkeur heeft.
  • Laat een reactie achter met je e-mailadres, én laat in de reactie ook weten welke stappen je gedaan hebt.

Om extra kans te maken mogen jullie de volgende dingen doen



De winactie loopt tot dinsdag 10 november 2015

Succes!
Volg mij op Bloglovin, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube en Pinterest

*Dit artikel bevat spullen dat ik van een webshop ontvangen heb.

Hi, ik ben Dionne, maar mijn vrienden noemen me Dio. Daarom ook de naam Diolifestyle. Geboren in 1991 en parttime digital nomad met een grote liefde voor content creatie. Ik schrijf met plezier over alles wat het leven leuker maakt: van interieur en reizen tot eten, planten, mode en nog veel meer.

15 comments

  1. Ilona says:

    Ik heb alle stappen gedaan (volgen op bloglovin, instagram, twitter, Facebook, pinterest en YouTube) en het bericht gedeeld en geliked! De groene heeft mijn voorkeur. [email protected]

  2. Ilona says:

    Ik heb alle stappen gedaan (volgen op bloglovin, instagram, twitter, Facebook, pinterest en YouTube) en het bericht gedeeld en geliked! De groene heeft mijn voorkeur. [email protected]

  3. Anoniem says:

    Wat een lieve sieraden, ik maak graag kans!
    De kleur blauw-groen heeft mijn voorkeur.
    Ik volg op Bloglovin en twitter.
    Ook like ik op FB en heb daar de winactie gedeeld.
    Nu maar duimen….
    Groeten, Grete Karina

    e-mail: [email protected]

  4. Anita te Gussinklo says:

    Wat een leuke set. De mint groene/blauwe spreekt mij het meeste aan.
    Ik doe graag mee en volg/like je op Bloglovin,Facebook (liked & shared) Twitter, Pinterset & You Tube. [email protected]

  5. Thessa Single and the City says:

    Wat een leuke winactie! Ik vind het blauwe setje prachtig! <3

  6. Hey Dionne!

    Bedankt voor de reactie op mijn Fall outfit artikel! 🙂
    Ik doe zeer graag mee met deze wedstrijd! Ik vind het blauwgroene juwelensetje heeeeeel mooi!
    Ik volg je op: Facebook, Bloglovin, Youtube, Instagram en twitter!

    Liefs Astrid – Timeless Elegance

    [email protected]

Comments are closed.